Bentley'de Hibrid Sesleri

Yazar Suphi Sönmezler on 10 Nisan 2014 Perşembe | 4/10/2014

Bentley,hibrid,otomobil haberleri,bentley haberleri,en yeni otomobilleri,bentley resimleriToyota Prius ve Honda Insight gibi otomobillerle beraber büyük bir ilgi gören hibrit otomobil akını patronların araçlarına kadar uzandı.

Lüks otomobil üreticisi, 2017 yılında markanın ilk Plug-in hybrid modeli olacak SUV'u satışa sunmadan önce Pekin Otomobil Fuarı'nda Hybrid Concept modeli tanıtacağını açıkladı. Mulsanne modeli baz alınan model, elektrikli motoruyla 50 kilometre menzili bulunuyor.

Hibrit otomobiller arasında performans ve lüksün simgesi olması beklenen modelin farları, radyatör ızgarası, fren kaliperleri ve hat ayrıntılarında bakır detaylara yer verilmiş. Bakır aksanlar otomobilin kabininde de göze çarpıyor. El yapımı kaplamaların şeritleri, anahtar giriş yeri çerçeveleri ve içerideki birçok alet bakır temalı tasarımdan nasibini almış.

Pekin'de 20 Nisan'da sahneye çıkacak Bentley Hybrid Concept'in yanında ailenin üç üyesi daha yer alacak. Yeni Flying Spur V, Continental GT Speed ve Continental GT V8 S modelleri Uzak Doğu'nun kalp atışlarını hızlandıracak.

                                                  BENTLEY HİBRİD RESİMLERİ
0 yorum :

Yorum Gönder

Bu yazıyı okudunuz mu
 
Ana Sayfa | Reklam Ver | İletişim
Copyright © 2013. binbir çeşit otomobil - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalama yapılamaz!..

-->